UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ, 20-MINUTOWĄ KONSULTACJĘ ONLINE

Masz pytanie dotyczące wystąpień publicznych/ medialnych, produkcji podcastów lub budowania marki osobistej? Skontaktuj się ze mną
i umów się na bezpłatną, 20-minutową konsultację online.

JAKI MOŻE BYĆ TEMAT KONSULTACJI?

1. Wystąpienia publiczne i medialne

Mogę Ci pomóc w kilku obszarach związanych z budowaniem Twojej marki osobistej i szeroko rozumianego marketingu online. Pierwszym
i najważniejszym z nich są wystąpienia publiczne i medialne.

Czeka Cię ważne wystąpienie, ale czujesz, że nie jesteś odpowiednio przygotowany? Odczuwasz niepokój, gdy masz przemawiać publicznie? Zostałeś zaproszony do udzielenia wywiadu i nie wiesz, jak się przygotować?

Uważasz, że prezentacje nie są Twoją mocną stroną? Potrzebujesz rozwiązania konkretnego problemu z obszaru wystąpień publicznych i/ lub medialnych?

W każdym z powyższych przypadków skontaktuj się ze mną. Na wiadomości odpisuję w ciągu 24 godzin.

Fot. Unsplash
2. Produkcja i montaż podcastów

O czym jeszcze możemy porozmawiać podczas bezpłatnej konsultacji online? Bardzo chętnie wesprę Cię również w produkcji, dystrybucji i promocji podcastów.

Jestem podcasterem i byłym dziennikarzem radiowym z 7-letnim stażem. Bardzo chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem.

Nie wiesz, od czego zacząć swój flirt z podcastami? Masz problem z doborem mikrofonu i pozostałego sprzętu do nagrywania podcastu? Nagrywasz już treści audio, ale nie masz czasu na montaż?

Daj mi znać i wspólnie poszukajmy „złotego środka”.

Fot. Pixabay
3. Budowanie Twojej marki osobistej

Trzeci obszar, nad którym możemy się razem pochylić, to tematy związane z szeroko rozumianym personal brandingiem, czyli budowaniem marki osobistej.

Możemy porozmawiać między innymi na temat postawienia i/ lub ulepszenia Twojej strony internetowej (WordPress), prowadzenia i rozwoju Twojego kanału na YouTubie oraz skutecznego zarządzania profilami firmowymi lub osobistymi w mediach społecznościowych.

Po 20-minutowej bezpłatnej konsultacji w kilku zdaniach powiem Ci, czym się zajmuję i w jakich obszarach moglibyśmy współpracować. Uważam, że to uczciwe przedstawienie sprawy, klasyczna sytuacja win-win.

Fot. Unsplash

JAK SKORZYSTAĆ Z BEZPŁATNEJ KONSULTACJI?

Wyślij mi e-mail lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Napisz, jaki jest Twój problem lub o czym chciałbyś/ chciałabyś porozmawiać podczas 20-minutowego łączenia online. Zaproponuj też dogodny dla Ciebie termin konsultacji.

Na wiadomości odpisuję w ciągu 24 godzin. Do przeczytania!

OGLĄDAJ MOJE FILMY I SŁUCHAJ PODCASTU

Zapraszam Cię również na mój kanał na YouTubie oraz do słuchania podcastu „Praktycznie o wystąpieniach”.

Łącznie czeka tam na Ciebie kilka godzin bezpłatnych materiałów wideo i audio. Są one napakowane poradami na temat wystąpień publicznych i autoprezentacji. Jest więc spora szansa, że znajdziesz tam rozwiązanie swojego problemu lub pozbędziesz się wątpliwości. Powodzenia!

Jarek Brzeski

Wejdź na mój kanał na YouTubie

Posłuchaj podcastu „Praktycznie o wystąpieniach” (Spreaker)

SPRAWDŹ PODOBNE WPISY NA BLOGU

Higiena głosu, czyli jak dbać o głos?

Sześć prostych kroków do lepszego wideo

O czym warto pamiętać w dniu prezentacji?

Co zrobić z rękami podczas wystąpienia publicznego?