Konsultacja online
Czeka Cię ważne wystąpienie? Potrzebujesz konsultacji? Skorzystaj z formularza poniżej i umów się na spotkanie online. Fot. Andrew Neel (unsplash)

KONSULTACJE ONLINE

KONSULTACJE ONLINE Z EMISJI GŁOSU I AUTOPREZENTACJI

Nie jesteś z Bydgoszczy? Mogę Ci zaproponować konsultacje online. Zajęcia prowadzone są przez Internet, za pomocą platformy Google Meet lub Skype, więc odległość i Twoje miejsce zamieszkania nie mają znaczenia. Wystarczy więc, że ustalimy dogodny termin i możemy rozpoczynać pracę nad emisją głosu, poprawą Twojej dykcji i umiejętnością autoprezentacji.

Dodatkowy zewnętrzny mikrofon jest mile widziany, ale nie jest konieczny. W razie potrzeby służę Ci również radą i pomocą w kwestiach technicznych i/ lub skonfigurowania podstawowego sprzętu do łączenia online (kamerka, mikrofon).

Nie jesteś przekonany/ przekonana do edukacji online? Chciałbyś lub chciałabyś o coś zapytać? Napisz lub zadzwoń i umów się na 20-minutową, bezpłatną konsultację online.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia (art. 6 ust. 1 lit. b RODO).