Jarek Brzeski. Fot. Paweł Liczbik
Chciałabyś nauczyć się sztuki wystąpień publicznych? Napisz lub zadzwoń. Wspólnie sprawimy, że zapanujesz nad tremą przed autoprezentacją. Fot. Paweł Liczbik

Szkolenia i konsultacje z wystąpień publicznych

STACJONARNE SZKOLENIE Z WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH

Warsztaty w formie spotkań 1 na 1, podczas których realizujemy mój autorski program szkolenia z wystąpień publicznych.

Wspomniany kurs obejmuje między innymi pracę nad kontrolą oddechu, pracę nad dykcją i artykulacją (pamiętaj, że jak nas słyszą, tak nas piszą), podstawy komunikacji niewerbalnej, pracę nad konstrukcją prezentacji, radzenie sobie z tremą oraz pracę z kamerą i mikrofonem.

W trakcie szkolenia otrzymasz ode mnie materiały dodatkowe w formacie PDF, audio i wideo oraz „zadania domowe”. Tak, warunkiem sukcesu i Twojego rozwoju umiejętności autoprezentacji jest systematyczna praca i zaangażowanie – Twoje i moje. Bardzo chętnie podzielę się z Tobą wiedzą i doświadczeniem z obszaru wystąpień publicznych, ale dla uzyskania optymalnych rezultatów pracować powinny obie strony. To bardzo ważne.

Proponowany podstawowy pakiet szkoleniowy zawiera:

– bezpłatną konsultację online (20 minut);

– 6 godzin stacjonarnych warsztatów w formie spotkań „1 na 1”;

– 10 materiałów bonusowych w formacie PDF;

– 2 materiały w formacie audio (mp3);

– 1 materiał w formacie wideo (4K);

– certyfikat ukończenia szkolenia (na życzenie Kursanta/ -ki).

Po zakończeniu szkolenia możemy również nagrać profesjonalną wideowizytówkę (światła, mikrofon, kamera, akcja!), którą będziesz mógł wykorzystać w swoich mediach społecznościowych. Jest to usługa płatna dodatkowo.

Chcesz nauczyć się sztuki wystąpień publicznych? Porozmawiajmy o szczegółach.

Nie wiesz czy moje szkolenie jest dla Ciebie? Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się ze mną i umów się na 20-minutową, bezpłatną konsultację online.