Jarek Brzeski. Fot. Paweł Liczbik
Chciałabyś nauczyć się sztuki wystąpień publicznych? Napisz lub zadzwoń. Wspólnie sprawimy, że zapanujesz nad tremą przed autoprezentacją. Fot. Paweł Liczbik

Szkolenia i konsultacje z wystąpień publicznych

STACJONARNE SZKOLENIE Z WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH

Warsztaty w formie spotkań 1 na 1, podczas których realizujemy mój autorski program szkolenia z wystąpień publicznych.

Wspomniany kurs obejmuje między innymi pracę nad kontrolą oddechu, pracę nad dykcją i artykulacją (pamiętaj, że jak nas słyszą, tak nas piszą), podstawy komunikacji niewerbalnej, pracę nad konstrukcją prezentacji, radzenie sobie z tremą oraz pracę z kamerą i mikrofonem.

W trakcie szkolenia otrzymasz ode mnie materiały dodatkowe w formacie pdf, audio i wideo oraz „zadania domowe”. Tak, warunkiem sukcesu i Twojego rozwoju umiejętności autoprezentacji jest systematyczna praca i zaangażowanie – Twoje i moje. Bardzo chętnie podzielę się z Tobą wiedzą i doświadczeniem z obszaru wystąpień publicznych, ale dla uzyskania optymalnych rezultatów pracować powinny obie strony. To bardzo ważne.

Po zakończeniu szkolenia możemy również nagrać profesjonalną video wizytówkę (światła, mikrofon, kamera, akcja!), którą będziesz mógł wykorzystać w swoich mediach społecznościowych.

Chcesz nauczyć się wystąpień publicznych? Porozmawiajmy o szczegółach.

Nie wiesz czy moje szkolenie jest dla Ciebie? Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się ze mną i umów się na 20-minutową, bezpłatną konsultację online.

KONSULTACJE ONLINE Z EMISJI GŁOSU I AUTOPREZENTACJI

Nie jesteś z Bydgoszczy? Mogę Ci zaproponować konsultacje online. Zajęcia prowadzone są przez Internet, za pomocą platformy Google Meet, więc odległość i Twoje miejsce zamieszkania nie mają znaczenia. Wystarczy więc, że ustalimy dogodny termin i możemy rozpoczynać pracę nad emisją głosu, poprawą Twojej dykcji i umiejętnością autoprezentacji.

Chciałbyś lub chciałabyś o coś zapytać? Napisz lub zadzwoń i umów się na 20-minutową, bezpłatną konsultację online.